Úvod

Kariéra

Volná pracovní místa

SPECIALISTA BOZP A PO

Hlavní pracovní náplň:
▪ pravidelné vyhledávání a hodnocení rizik z pohledu BOZP a PO
▪ provádění kontrol BOZP na pracovištích
▪ sledování, plnění a zpracovávání dokumentace na základě legislativních požadavků v oblasti BOZP a PO
▪ komunikace s orgány státní správy (KHS, OIP, HZS a dalšími)
▪ zpracování instrukcí platné české legislativy v oblasti BOZP a PO
▪ školení zaměstnanců, dodavatelů a návštěv z BOZP a PO
▪ příprava a vedení projektů na plnění legislativních požadavků pro BOZP a PO
▪ interní auditor v oblasti BOZP a PO
▪ sledování, plnění a zpracovávání dokumentace na základě legislativních požadavků v oblasti vyhrazených technických zařízení a zařízení se zvýšenou mírou rizika

Požadujeme:
▪ Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání technického směru event. praxe a základní znalosti průmyslového a výrobního podniku
▪ Odborná způsobilost v bezpečnosti práce (prevenci rizik) a požární ochraně výhodou
▪ Organizační schopnosti
▪ Komunikační dovednosti
▪ Schopnost týmové práce
▪ Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivý a zodpovědný přístup k práci
▪ Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
▪ Nástup možný ihned případně dle dohody
▪ Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
▪ Zajímavé platové ohodnocení
▪ Místo výkonu práce Rakovník
▪ Možnost profesního rozvoje
▪ Zázemí silné stabilní společnosti

Přihlášku do výběrového řízení obsahující motivační dopis, strukturovaný profesní životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte na adresu: AgroZZN, a.s., V Lubnici 2333, 269 01 Rakovník nebo e-mailem na adresu paradovska@agrozzn.cz.

AGRONOM

Vaše pracovní náplň:
• stanovování technologických postupů při pěstování plodin a zajišťování jejich realizace
• zajišťování připravenosti na jednotlivých úsecích rostlinné výroby a ochrany rostlin
• vykonávání specializovaných odborných prací a organizace prací v rostlinné výrobě

Očekáváme od Vás:
• středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání zemědělského směru
• orientace v oboru rostlinné výroby, pěstování a ochrany rostlin
• praxe na obdobné pozici výhodou
• ŘP skupiny B, popř. T
• samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a dobrý všeobecný přehled
• předpoklad dlouhodobé spolupráce

Nabízíme Vám:
• zázemí silné stabilní společnosti
• motivační ohodnocení, příspěvek na stravování, k dispozici telefon, služební auto pro služební i soukromé účely a další benefity
• nástup možný dle dohody

Písemné přihlášky včetně strukturovaného životopisu zasílejte
e-mailem na adresu:  paradovska@agrozzn.cz

Kontakt:
Ing. Hana Paradovská (tel.: 602 111 866) personalista

Pro čerstvé absolventy škol a univerzit dále nabízíme pracovní pozice v rámci programu Agrofert Trainee Program na stránce www.agrofert.cz/kariera/pro-absolventy. Pokud si přejete zůstat v kontaktu, využijte registrační formulář.