Kariéra

Kariéra

Volná pracovní místa

V současné době nabízíme níže uvedné volné pracovní pozice.

Pro čerstvé absolventy škol a univerzit dále nabízíme pracovní pozice v rámci programu Agrofert Trainee Program na stránce www.agrofert.cz/kariera/pro-absolventy-studenty. Pokud si přejete zůstat v kontaktu, využijte registrační formulář.

Skladník prodejny hospodářských potřeb

pro oblast Rakovnicko

Pracovní náplň:

  • jedná se o práci ve skladu hutního materiálu prodejny hospodářských potřeb a plnění odbytových dispozic v požadovaných termínech, objemu a kvalitě
  • příjem a výdej zboží, kontroly jeho množství, druhu a kvality
  • vedení skladové evidence
  • zajišťování úplné a přesné evidence vlastních i cizích zásob v jednotlivých skladech

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nebo vyučení v oblasti zemědělského směru – není podmínkou
  • dobrý zdravotní stav
  • ŘP skupiny B, popř. C, E – nabízíme možnost pozdějšího zvýšení kvalifikace
  • speciální průkazy (svářečský, strojní, vysokozdvižný vozík) výhodou
  • základní znalost práce na PC
  • vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí silné stabilní společnosti
  • dovolená 25 dnů, příspěvek na stravování, stravenky
  • pravidelné vzdělávání v oboru, servis školení
  • jednosměnný provoz
  • pracoviště v Rakovníku
  • nástup možný ihned

Kontakt: Ing. Hana Paradovská, Ph. D. (tel. 602111866) – personální manažer

Písemné přihlášky včetně strukturovaného životopisu zasílejte na adresu:

AgroZZN, a.s., V Lubnici 2333, 269 26 Rakovník nebo e-mailem na adresu paradovska@agrozzn.cz

STROJVEDOUCÍ NA VLEČCE

  • řízení a obsluha drážního vozidla na vlečce
  • plnění odbytových dispozic v požadovaných termínech, objemu a kvalitě

Požadujeme:

  • oprávnění k řízení a obsluze drážního vozidla na vlečce

Nabízíme:

  • příspěvek na stravování, stravenky
  • servis školení
  • možnost přechodu do trvalého pracovního poměru

Hlaste se prosím na tel.: 602 111 866 (Ing. Hana Paradovská – personální oddělení)