Úvod

AgroZZN, a.s. - stabilní zaměstnavatel regionu

21. 5. 2019

Když budete projíždět městy Rakovník, Slaný, Podbořany, Louny, Bohušovice nad Ohří nebo obcemi Dobroměřice, Vrbno nad Lesy, Velká Bučina, Polepy a řadou dalších v regionu severozápadních Čech na území jak Středočeského, tak i Ústeckého kraje, na první pohled vás zaujmou obrovská sila, vysoká cca 50 m, řada z nich s kapacitou 21 – 23 tisíc tun rostlinných komodit. Jsou to sila akciové společnosti AgroZZN, která dokáže v současné době uskladnit ve svých v silech a v dalších skladovacích prostorách více než 370 000 tun. Mnozí společnost znají jako bývalé podniky ZZN, čili zemědělské zásobování a nákup, anebo prostě pod názvem „výkup“. Toto označení není dnes už ale úplně přesné, protože nevystihuje všechny činnosti, které děláme a služby, které poskytujeme svým obchodním partnerům. Obilí, ale i jiné zemědělské komodity kromě obilovin, jako jsou olejniny, luskoviny a kukuřici pouze nevykupujeme, zabýváme se jejich uskladněním, ošetřujeme je, sušíme, čistíme a připravujeme z nich klíčovou surovinu potřebnou pro mlýny, pivovary a krmiva. Nejvytíženější období v roce je pro podniky zemědělského typu období žní. V tomto časově náročném období je potřeba dokud přeje počasí co nejdříve sklidit, ošetřit a uskladnit rostlinné komodity tak, aby byla zachována jejich co možná nejlepší kvalita. Vykupujeme všechny rostlinné komodity, o které umíme správně pečovat tak, abychom je mohli v potřebné kvalitě následně nabídnout koncovému zákazníkovi.

Právě v tomto období na našich střediscích v oblasti Rakovnicka, Lounska, Žatecka, Pod- bořanska, Slánska, Kladenska a Litoměřicka potřebujeme bRigádNíky, kteří nám pomohou s:

 • ·  vážením na mostní váze a vedením po- třebné evidence na PC

 • ·  odebíráním vzorků rostlinných komo- dit pomocí pneumatického vzorkovače a prováděním laboratorních rozborů na speciálních přístrojích

 • ·  prováděním příjmových a odbytových pracích na příjmových koších a úklido- vých pracích v objektech sil

page1image64689440

Není potřeba mít nějaké speciální znalosti a dovednosti, rádi a rychle své pracovníky zaškolíme, poskytneme jim práci v příjem- ném pracovním kolektivu a umožníme jim zajímavý přivýdělek.

Kromě práce s rostlinnými komoditami nabízíme svým obchodním partnerům kvalitní certifikovaná osiva a sadbu a také patříme mezi významné distributory průmyslových hnojiv a přípravků na ochranu rostlin v ČR. V této oblasti poskytuje- me servisní a poradenské služby z oblasti aplikace agrochemických přípravu na výživu a podporu růstu rostlin a hubení plevelů. Sortiment naší společnosti jsme obohatili o nabídku pohonných hmot a uhlí a celou řadu produktů v prodejnách hospodářských potřeb v Rakovníku, v Lounech, v Podbořanech, ve Slaném, v Roudnici nad Labem, v Buštěhradě, na Kuchaři, v Černovi- cích, v Polepech a v Bohušovicích nad Ohří, ve kterých nabízíme potřeby pro zemědělce, zahrádkáře, chovatele, kutily a řemeslníky.

Uveďme například prodejnu hospodářských potřeb v buštěhradě na adrese Kla- denská 729, která je v letošní sezóně obohacena o:

 • ·  nový sortiment zahrádkářských a ze- mědělských potřeb (hrábě, vidle, lopaty, sekyry...)

 • ·  krmné směsi, krmné soli a lizy

 • ·  chovatelské potřeby (krmítka, napáječky)

 • ·  vitamínové a minerální krmné doplňky pro hospodářská zvířata

 • ·  fungicidy, insekticidy, pesticidy, moluskocidy, rodenticidy, herbicidy a hnojiva pro výživu rostlin

 • ·  sušené pivovarské kvasnice

 • ·  krmiva pro psy a kočky

 • ·  vnadící směsi pro rybáře

  Prodejna je otevřena denně od pondělí do pátku od 7:15 do 13 hodin.
  Na Vaši návštěvu se těší Martin Bretšnajdr (tel. 602 579 650) a Ilona Podušková (tel. 702 197 511).

K akciové společnosti AgroZZN patří také devět dceřiných společností zabývajících se rostlinnou a živočišnou výrobou. Na ploše cca 13 700 ha orné půdy pěstují obiloviny, olejniny, pícniny, luskoviny a chmel a chovají přibližně 1 700 ks masného a mléčného skotu.

V živočišné výrobě je „ohroženou“ pracovní pozicí OŠETŘOVATEL HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT. Právě on musí mít dobrý vztah a přístup k chovaným zvířatům, protože pouze od spokojených zvířat můžeme očekávat dobrou produkci mléka a masa. V současné době vzniká potřeba obsadit v oblasti Kladenska a Slánska právě tuto pracovní pozici, která zahrnuje péči o dojnice, mladý dobytek a telata.

page1image64687360

V oblasti Rakovnicka servisujeme zemědělskou techniku a prodáváme traktorovou, manipulační a stavební techniku světové značky CASE IH, stroje na zpracování půdy a setí GREAT PLAINS, pícni- nářské stroje SIP a techniku PICHON, BERTHROUD a OPaLL-AGRI.

Také v této oblasti bychom do týmu přivítali zkušeného kolegu, SERVISNÍHO MECHANIKA, který bude provádět:


· servis a opravy zemědělských strojů

· diagnostiku a opravy elektronických závad a navigací

· předprodejní kontrolu a přípravu nových strojů

· opravy strojů na servisním středisku nebo přímo u zákazníka

Společnost si za více než dvacetiletou existenci si dokázala vybudovat silnou a stabilní pozici na agrárním trhu a stát se tak významným a spolehlivým obchodním partnerem zemědělských společností a farmářů.

Pokud jsme vás oslovili, pojďte rozšířit náš tým. Zaměstnancům nabízíme celou řadu benefitů, např. příspěvek na stravování a stravenky, týden dovolené navíc nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění, pravidelné vzdělávání v oboru a servis školení a řadu dalších.

page1image47803888

page1image47805568

Kontaktujte nás na adrese:

AgroZZN, a.s., V Lubnici 2333, 269 26 Rakovník

nebo na telefonu:

tel: +420 313 283 220, fax: 313 512 162

nebo na e-mailu:

paradovska@agrozzn.cz

 

Základní hodnotou a cílem naší společnosti je udržovat oboustranně výhodnou spolupráci s obchodními partnery a udržet si prestiž významného a stabilního zaměstnavatele v regionu.